HİZMETLERİMİZ - TASDEVRI INSAAT

İçeriğe git

Ana Menu

HİZMETLERİMİZ

TAŞDEVRİ İNŞAAT

İnşaat sektöründeki hızlı gelişme ve kalite standardı talebinin artması ile ciddi bir rekabet ortamı doğmuştur. Sektörde yaşanan bu hızlı gelişme ile artan rekabet ortamında, Taşdevri İnşaat büyüme ve değişim prensibini esas alarak, ihtiyat ve istikrar önlemlerini hiçbir zaman elden bırakmayarak, ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alan bir firma olmak amacındadır.

TAŞDEVRİ MERMER

M.Ö. 600 yılından beri dekorasyon malzemesi olarak kullanılan mermer, günümüz mimarisinde cephe, basamak, zemin kaplaması, denizlikler  için hala ısrarla tercih edilen  bir yapı  malzemesidir. Mermer ve granitin  doğal bir malzeme olması, atmosfer şartlarına olan direnciyle, yapımızı bu tür yıpratıcı etkilerden korur. Ayrıca doğayla barışık olması, yapı alanlarımıza zarif bir görüntü kazandırır.

TAŞDEVRİ ALUMİNYUM

Alüminyum Korkuluk, Paslanmaz Korkuluk, Pleksi Korkuluk, Alüminyum Küpeşte, Merdiven Korkuluk, Parapet Üstü Korkuluk, Teras Korkuluk, Fransız Balkon Korkuluk, Galeri Korkuluk, Camı Alüminyum Korkuluk, Trabzan, Ferforje imalatlarımızla halkımıza uygun fiyatlarla montaj hizmeti sunmaktayız.

 
 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön