İNŞAAT İŞLERİMİZ - TASDEVRI INSAAT

İçeriğe git

Ana Menu

İNŞAAT İŞLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ > İNŞAAT
 

Faaliyet alanlarımız içerisinde Emlak Alım Satım, Projeden Satış, ve taahhüt işleri ile yapsat, müteahitlik hizmetleri vermekteyiz.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin hayata ve hayatı daha iyiye götürmeyi hedefleyen şirket birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir unsuru olarak aramıza katılıyor.

Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılamak dileğiyle...

 
 

SON PROJEMİZ
HEKiMLERE ÖZEL iŞ MERKEZi: HEKİMHAN

Özellikle sağlık amaçlı kullanılmak üzere inşa edilecek ve hekimlerin muayenehanelerinden oluşacak olan HEKİMHAN, Sağlık Bakanlığı’nın yeni uygulamaya koyduğu standartlara ulaşmakta rahatlık yaşanabilecek şekilde projelendirildi

MUAYENEHANELERE YENİ DÜZENLEME GETİRİLDİ


Sağlık Bakanlığı, hekimlerin muayenehane standartlarına yönelik bir genelge yayınlayarak (06 Ekim 2011/40848) bu konuda yeni bir düzenleme getirmiş bulunuyor. Artık muayenehaneler gelişigüzel, derme çatma değil; belirlenmiş standartlar dahilinde hizmet verebilecek. Mevcut gelişmeler bu alanda ciddi bir ihtiyacı ortaya çıkarırken, özel teşebbüs sahiplerinin de bu ihtiyaca yönelik projeleri hayat buluyor. Bu projelerden ilki olan HEKİMHAN Pendik’te, hem de konum olarak en ideal noktada, Pendik Hospital’ın bitişiğindeki arazi üzerinde start aldı bile.

HEKİMHAN tamamen hekimlerin, standartlara uygun muayenehane ihtiyaçları için tasarlanmış ve bu amaçla inşa ediliyor.


Tüm detaylarımızı www.pendikhekimhan.net sitesinden takip edebilir, öngörülerinizi sunabilirsiniz.
 
 
 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön